Now Reading
MiniJ wall washing machine. A new device in the Xiaomi ecosystem

Xiaomi wall washing machine

A new product appeared on the crowdfunding platform, a wall washer manufactured by MiniJ. Posiada unikalny kształt, producent określa go dwoma słowami, kropla wody. Marketing in this matter has been a big reflection of my imagination.

MiniJ wall washing machine

The dimensions are 67 cm x 57,5 cm x XUMUM cm, and the weight 34.8kg. To mount on the track you must have at least 24 free space, Xiaomi informs you to keep at least 0.9 centimeters of free space in each dimension. The door for inserting dirty clothes can be found on przodzie. Na grubych szklanych drzwiach Xiaomi umieściło dotykowy ekran LCD za pomocą którego można sterować pralką. Do wyboru jest osiem różnych programów prania. Grzałka zastosowana w pralce potrafi podgrzać wodę do temperatury 95 ° C, która jest skuteczna w usuwaniu nawet 99,99% pospolitych bakterii. Pralka nadaje się do prania różnych rodzajów tkanin, w tym delikatnych, należy tylko pamiętać o wybraniu odpowiedniego programu aby nie uszkodzić materiału. Pralka może pomieścić do 3 kg ubrać na jedno pranie. 

Xiaomi wall washing machine

Pralka ścienna MiniJ i Xiaomi wykorzystuje silnik o zmiennej częstotliwości Direct Drive, na taką samą technologię decydują się najbardziej znani producenci pralek na świecie jak choćby Samsung, Whirpool czy LG.  W porównaniu do tradycyjnego napędu taśmowego, silnik konwersji częstotliwości DD zużywa mniej prądu i generuje mniejszy hałas podczas pracy, wynosi tylko 45 dB. Kompaktowy rozmiar oznacza, że ​​produkt nie zajmuje zbyt dużo miejsca, sprawdzi się idealnie w małych, ciasnych łazienkach. 

See Also

MiniJ wall washing machine

Pralka ścienna Minij została wyceniona na  2499 juanów,  $380 i jest już w sprzedaży. Niestety póki co tylko na terenie Państwa Środka.

Scroll To Top